عضویتدکتر فقیهیمرکز للتجمیل و زراعه الشعر صدف
تکنیک ها ی جوانسازی دست ها
آفتاب سوختگی و راه کار درمانی آن
دلایل ایجادتیرگی دور چشم
جوانسازی دوباره با آرف فرکشنال
تاثیر هیرفیلر بر رشد مجدد موها
مزوتراپی چگونه انجام میشود؟

درمان جای جوش قسمت دوم لیزر فرکشنال

جای جوش مانند خودجوش صورت مخرب زیبایی فرد است و پوشاندن و مخفی کردن آن به همان اندازه دشوار است. درمانهای خانگی رفع جای جوش صورت در اکثر موارد به تنهایی کافی نیستند و آرایش نیز نمیتواند جای جوشهای عمیق و حفره حفره را بپوشاند. درمان ورفع جای جوش ارائه شده توسط پزشک متخصص تأثیر چشمگیری بر زندگی بسیاری از بیماران گذاشته است. هیچ دلیلی وجود ندارد که به علت جوش صورت جای جوش را روی صورت خود تحمل کنید و با عاملی به اجبار کنار بیابید که مانع درخشش شخصیت و زیبایی واقعی شمامیشود و توجه دیگران را به نحوی ناخوشایند به خود جلب میکند.

لیزر فراکشنال (فرکشنال)
درمان بالیزر فرکشنال یکی از روشهای غیرتهاجمی برای درمان جای جوش است که نیازی به استراحت وبستری شدن ندارد و عمل ساده ای با ناراحتی بسیار خفیف است که معمولاً جای جوش را تا حد زیادی از بین میبرد.

علاوه بردرمان جای آکنه و جوش از لیزر برای کاهش چروک و خطوط ظریف روی پوست و رفع سیاهی زیر بغل استفاده میشود. این روش معمولاً برای تمام پوستها مناسب است. در درمان با لیزر از پالسی با نور شدید استفاده میشود که میتواند به لایه به لایه پوست نفوذ کند. نور لیزر تولید کلاژن و تجدید سلولی را به طور همزمان تحریک میکند و پوست را سفت میکند. سپس لایه آسیب دیده پوست برداشته میشود تا به این وسیله لایه های سالم زیرین پدیدار شوند.

این درمان جای جوش صورت، بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، نهایتا یک ساعت طول میکشد. بیمار، برخلاف عمل های جراحی، میتواند فوراً فعالیتهای معمول را پس از لیزر درمانی دنبال کند. هنگام آماده سازی، صورت بیمار کاملاً تمیز میشود و پیش از شروع درمان به بیمار محافظ چشم داده میشود.این عمل معمولاً با بیحسی موضعی (تزریق داروی بیحسی در محل تحت درمان) انجام میشود. پزشک متخصص پوست پس از تأثیرگذاری داروی بیحسی از لیزر مخصوص برای بازسازی پوست استفاده میکند.

با بهره گیری از پرتو کنترل شده نور لیزر، لایه های بیرونی پوست تبخیر میشوند و در نتیجه پوست صاف تر و جوان تر زیرین آشکار میشود. همانطور که لایه های قدیمی پوست برداشته میشوند، رشد سلولهای جدید تحریک میشود. عمل بازسازی پوست بالیزر فراکشنال معمولاً 20 دقیقه طول میکشد. پزشک به بیمار کمک میکند تا به خوبی برای این عمل آماده شود و به این ترتیب بهترین نتیجه ممکن در درمان جای جوش به دست آید.تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانیرفع جای زخم سه تا چهار جلسه می باشد.

ضمن اینکه مراکز درمانی باخرید دستگاه لیزر پوستمتنوع به صورت سفارشی، بسته به محل و جنس و ظاهر پوست و موآن ناحیه، لیزر مناسب راانتخاب میکنند که با پوست و موی آن ناحیه سازگار باشد و بتوان به بهترین نتایج ممکن رسید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :