دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

تجهیزات

دستگاه تری مکس
تری مکس دستگاهی است که در درمان سلولیت و تجمع چربی زیر پوستی و به منظور فرم دهی به بدن و تناسب اندام و شلی و افتادگی پوست به کار میرود .در این دستگاه هم زمان با سه مکانیسم متفاوت شخص تحت درمان قرار میگیرد که عبارتند از اولتراسوند(کاویتیشن)،رادیوفرکونسی و واکیوم.
آنالیز بدن
امکان تصمیم گیری درست در زمینه کم کردن یا افزایش صحیح وزن برای رسیدن به تناسب اندام و اطلاع از اجزا تشکیل دهنده بدن با این سیستم مکانیزه بدرستی قابل تشخیص و اندازه گیری است.
دستگاه میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است که در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می گردد.
دستگاه لیزر ای پی ال
آی پی ال روش درمان توسط طیف وسیعی از نورهای اعمالی به پوست است.برخلاف لیزر ها که تنها یک طول موج نور را منتشر می کنند،در آی پی ال طیفی از نورها منتشر خواهد شد که هرکدام برای قسمتی از درمان مناسب خواهد بود.البته عملکرد لیزر و آی پی ال عملا مشابه است.
دستگاه لیزر الکس کوانتا
جدیدترین وبروزترین دستگاه لیزر که برای انواع پوست قابل استفاده میباشد.
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات تغذیه مناسبمقالات درباره بیماری هامقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر