عضویتمرکز للتجمیل و زراعه الشعر صدفدکتر فقیهی
تاثیر هیرفیلر بر رشد مجدد موها
جوانسازی دوباره با آرف فرکشنال
دلایل ایجادتیرگی دور چشم
آفتاب سوختگی و راه کار درمانی آن
تکنیک ها ی جوانسازی دست ها
مزوتراپی چگونه انجام میشود؟

تکنیک عملی ماساژ صورت

پوست ، ماساژ ، پوست
اگرچه شما برای تغذیه و تقویت پوست خود از انواع محصولات گران قیمت استفاده می نمایید اما با این حال، گاهی اوقات احساس می کنید پوستتان خشک است. دلیل اصلی این می باشد که برخی از ترکیبات مواد مغذی نمی توانند به عمق پوست نفوذ کرده و جذب آن گردند. در واقع، این ترکیبات بر روی سطح پوست می مانند و زمانی که با سایر مواد آرایشی روی صورت، ترکیب می شوند، چهره ای نازیبا پیدا خواهید کرد.
برای جذب بیشتر مواد مغذی بهتر است از ماساژ صورت کمک بگیرید. در ادامه به روش صحیح ماساژ صورت اشاره می کنیم که باعث می شود قدرت جذب مواد از طریق پوست افزایش یابد.

مرحله 1 :
تکه ای پنبه را برداشته و در گلاب بزنید و با کمک انگشت میانی و سبابه خود، پنبه را نگه داشته و آن را به آرامی بر پوست خود بکشید. در ابتدا، به آرامی با پنبه، پوست خود را از مرکز گونه ها تا گوش ها تمیز کنید. سپس آن را به آرامی بر روی پیشانی و اطراف چشم ها، بینی و چانه خود بکشید.

مرحله 2 :
مقدار کمی کرم بردارید و با کمک انگشتان میانی و سبابه، دو گونه خود را با آن ماساژ دهید.

مرحله 3 :
با مقداری کرم با ملایمت دایره بسیار کوچکی دور چشم خود بکشید.

مرحله 4 :
هر دو دست خود را بطور صاف، بر روی پیشانی خود بگذارید، به طوری که نوک انگشتان به سمت مرکز پیشانی باشند. سپس انگشتان خود را به سمت خارج و به سمت شقیقه ها سر دهید. پس از آن، آنها را از پیشانی به سمت بینی ، دو طرف بینی و اطراف دهان برانید.

مرحله 5 :
دستان خود را بر هر دو طرف بینی قرار داده و سپس به منظور کاهش استرس و رفع خستگی صورت، به آرامی آنها را به دو طرف بینی سر دهید.

مرحله 6 :
دو دست خود را در مرکز چانه قرار دهید و آنها را به آرامی به سمت گوش ها بالا ببرید. این حرکت، حالت کشسانی و انعطاف پذیری پوست را تقویت کرده و به آزاد سازی سموم مضر کمک می کند. در آخر، با نوک انگشتان خود به آرامی بر تمامی پوست صورت، حلقه چشم ها و اطراف ابروها ضربه بزنید.
سعی کنید این ماساژ را هر روز صبح و به طور منظم انجام دهید. با انجام این ماساژ، شاهد روشن تر شدن رنگ پوست خود خواهید بود. با این حرکات ساده ماساژ و فقط در عرض 5 دقیقه می توانید رطوبت پوست خود را به تعادل برسانید و مواد سمی آن را از بین ببرید.
منبع:مه شو


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :