دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

راه خلاصی از قرمزی جوشهای آکنه ای

IPLراه موثری در درمان لکه های قرمز به جای مانده از آکنه است.آکنه یکی از بدترین بیماریهای بشر است زیرا به ارامی و به سادگی و به سرعت ایجاد نازیبایی دائمی می نماید.

یکی از بدترین تبعات این اختلال لکه ها و قرمزی و برافروختگی ناشی از آن است IPL یا IPULSE therapy در این راستا موفق است . در تحقیقی که اینجانب دکتر گیتا فقیهی دانشیار دانشگاه علوم پزشکیو همکاران(دکتر خرازیها رزیدنت پوست و دکتر رادان و...) انجام دادیم 6 جلسه به فواصل هر 2 هفته با انرژی میانگین 12 ژول و پی گیری تا 3 ماه انجام گردید.نتایج بسیار امید وار کننده بوده و نتایج این کارازمایی و تحقیق قرار است در کشور کره جنوبی در یک میتینگ بین المللی ارایه شود.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

elmira [ 1391-04-15 ]
سلام من پوست بدنم رنگه گنمي روشن هست ولي پوست گردنو صورتم سبزه مايل به سياه هست و صورتم از چندسال پيش جاي لك جوش مانده كه جاهاش نرفته اين ترگي يا عوض يا روشن شدن رنگ پوست با جراحي ميشه يا بايد كرم بزنم ممنون ميشم از راهنماييتون؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر