دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

تونر یا شاداب کننده پوست

تونر یا به عبارت بهتر شاداب کننده ، بعد از پاکسازی اولیه پوست مورد استفاده قرار میگرد . تونرها باقیمانده اثرات مواد آرایشی وسلولهای مرده را ازروی سطح پوست پاک می کنند وموجب شادابی و طراوات پوست می شوند .باید توجه داشت تونرها PHخون را متعادل می کنند و با بهبود گردش جریان خون درپوست،سلامت پوست را تضمین می کنند .

نحوه استفاده از تونرها
همانطور که در بالا اشاره شد تونر دومین مرحله پاکسازی پوست است . پس ابتداپوست خود را به خوبی شسته تا اثرات مواد آرایشی از بین برود.زمان مناسب استفاده از تونر ساعات پایانی شب وقبل از خواب می باشد . چون در فاصله ای که خواب هستید پوست شما می تواند دوره ریکاوری را به خوبی طی می کند . محلول تونر را به پنبه آغشته نمایید و جهت به جریان انداختن خون،پنبه را با ملایمت به حالت دورانی روی پوست صورت خود بکشید .با توجه به اینکه بیشترین چربی در Tصورت یعنی پیشانی ، بینی و چانه می باشد لذا استفاده تونر در این نقطه ها اثربخش تر می باشد . توجه داشته باشید از استفاده تونر به دورچشم و نواحی لب خودداری نمایید .

انتخاب تونر متناسب باپوست
انتخاب تونر باید متناسب باپوست شما باشد . چنانچه پوست شما خشک و حساس می باشد باید از تونر فاقدالکل یاضد آلرژی استفاده نمایید .
فرمول بکار رفته در این محصولات بایستی غیرمحرک بوده وپوست را آبرسانی کنند و پوستتان را بی درنگ باطراوت و شاداب کند.
به خاطر داشته باشید قیمت بالای محصول هیچگاه ضامن مناسب بودن محصول نیست.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر