دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

راهی به جوانی

خط خنده و خط اخم جزو چین و چروک های ناراحت کننده در صورت می باشند که در اوایل دهه ی سوم زندگی شروع به ظاهر شدن می کنند. در ادامه چندین روش درمان معرفی شده است که با استفاده از آن ها می توانید چین و چروک های پیشانی ، خط خنده و خط اخم را کاهش دهید و باعث ناپدید شدن آن ها شوید.این روش ها عبارتند از:
کرم ها :
کرم های ضد چروک متعددی وجود دارد که در زمینه کاهش خطوط و چین و چروک موفق عمل می کنند.از کرمی استفاده کنید که حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها ، اسیدهای آلفا هیدروکسی، اسید هیالورونیک و چای سبز است.
مواد پر کننده ی تزریقی :
انتخاب دیگر موجود برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده از پر کننده های پوستی است. این روش درمانی یک راهکار موثر برای درمان چین و چروک است . اکثر پر کننده های پوستی دارای دوام و ماندگاری تا مدت یک سال هستند و بااستفاده از آن ها می توان بلافاصله از چین و چروک های ایجاد شده خلاص شد.
میکرودرم :
دراین روش درمانی زیبایی از ساییدن بسیار دقیق پوست برای پاک کردن لایه های دارای چین و چروک و رشد پوست جدید به جای این لایه ها استفاده می شود.
لیزر درمانی :
هنگام استفاده از لیزر درمانی از یک پرتو نور دارای تمرکز بالا برای از بین بردن لایه های بالای پوست و رشد پوست جدید به جای آن استفاده می شود. یکی از روش های جدید مورداستفاده برای انجام این کار روش ترمیم فراکسل است که در آن از لیزر co2برای درمان بیمار استفاده می شود و به این ترتیب می توان به نتایج بسیار شگفت آوری در ارتباط با درمان چین و چروک ها دست پیدا کرد .برای درمان چین و چروک هایی که ریشه در لایه های عمیق تر پوست دارند و به خاطر افزایش سن ایجاد شده اند می توان از لیزر درمانی میکرو استفاده کرد.در این روش سوراخ های میکروسکوپی در چین و چروک های پوست ایجاد می شود، انجام این کار می تواند امکان بهبود و تولید مجدد کلاژن را در این ناحیه امکان پذیر کند.
بوتاکس :
بوتاکس در پوست در جایی که خط خنده یا چین و چروک ها شروع شده اند تزریق می شود که باعث بی حرکت شدن عضلات این ناحیه می شود تا پوست وقتی لبخند می زنید ایجاد چین و چروک نکند . با استفاده از یک سوزن بسیار ریز مقدار کمی بوتاکس به نواحی مختلف صورت تزریق می شود. چین و چروک های پیشانی، خطوط اخم بین ابروها و چین و چروک های دور چشم شایع ترین نواحی است که با تزریق بوتاکس درمان می شوند.اثرات بوتاکس سه تا هفت روز پس از تزریق قابل مشاهده است و بین سه تا شش ماه دوام دارد. بر طبق مشاهدات ، جلسات درمانی مکرر بی خطر بوده و عوارض جانبی بلند مدت را در پی ندارد . در طول جلسه ی مشاوره نظرات ، عوارض جانبی و نتایج قابل انتظار مورد بحث قرار می گیرد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر