دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

این گونه سال ها جوان تر شوید

پلاکت درمانی ( سلول درمانی ) یا PRP روش نوینی می باشد که براساس استفاده از پلاکت ها ی خون،فیبروبلاستها و سایر سلول های بنیادی کلاژن سازی می شود.کلاژن نقش بسیار مهمی در حفظ طراوت و جوانی پوست دارد و با سنتز کلاژن جدید،پوست جوانی و زیبایی خود را به تدریج به دست خواهد آورد.

به علت اینکه در PRP از تحریک فیبروبلاستها استفاده می شود بدیهی است که اثرات درمانی آن به تدریج ظاهر گشته و شما می توانید اولین تغییرات مثبت را بعد از دو تا سه هفته بعد از اولین درمان مشاهده نمایید.البته نتیجه مطلوب در پایان ماه دوم تا سوم حاصل خواهد شد.

مزایای PRP :
در یک جلسه بطور سرپایی بدون هیچ عارضه ای انجام می شود زیرا از خون خود فرد استفاده می گردد و هیچ حساسیتی ایجاد نمی شود.نتیجه ی آن ماندگار و طولانی است.تقریبا در تمام رشته های پزشکی می توان از PRP کمک گرفت ولی آنچه در حال حاضر بیشتر استفاده می شود جراحی پلاستیک و ترمیمی ، خصوصا پوست،مو و زیبایی است که نتایج درخشان و بی نظیری داشته است.

کاربردهای PRP در پوست ، مو و زیبایی :
درمان ریزش مو و طاسی سر :
PRPدر ناحیه ی سر باعث تحریک،ترمیم و فعال شدن فولیکول مو در نتیجه به طور شگفت انگیزی موجب رشد مجدد موی سر می شود . بسیار سریع از ریزش مو جلوگیری می کند .

درمان چروک های صورت ، گردن،پشت دست و جوانسازی پوست :
حضور پلاکتها در پوست باعث فعال شدن کلاژن سازی و بافت سازی و در نتیجه جوانسازی آن می گردد به گفته بیماران، پوست در این روش سال ها به عقب بر می گردد.

درمان تیرگی،پف و چروکای ریز دور چشم :
PRPبا مکانیزم بافت سازی و ترمیم سلولی اثرفوق العاده ای در پر شدن گودی چشم و از بین رفتن تیرگی و چروکهای دور چشم دارد


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر