دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

ابروانی زیبا و خوش فرم حق شماست

یکی از شاخصهای زیبایی چهره، داشتن ابروانی خوش حالت ،توپر و زیباست . یک ابروی ایده ال در بانوان ، کمانی ملایم دارد و در اقایان بالای قوس استخوان چشم به صورت صاف قرار گرفته است . با افزایش سن خطوط اخم در چهره پدیدار می شود و ابروها حالت فرو افتاده پیدا می کنند در ادامه ی این حالت پوست پلک پایین و بالا شل و پف الودهبه نظر می رسند و این به میزان قابل توجهی از شادابی و طراوت چهره می کاهد.

یکی از بهترین راهها برای از بین بردن خطوط اخم و ایجاد کمانی ملایم و زیبا در ابرو تزریقبوتاکس است . در این کار با استفاده ازتزریق توکسین بوتولینوم در محل های مشخص عضلات ایجاد کننده ی اخم به طور موقت فلج شده و اخم شما از بین می رود و پیشانی صاف و ابرویی با کمان دلپذیر پیدا می کنید .در فاصله دو روز تا دو هفته بعد از تزريق، آثار تزريق ظاهر ميشود. دوام آثار مثبت در افراد مختلف متفاوت است و معمولاً حدود سه تا هفت ماه پابرجاست. در تعداد كمي از افراد نيز تاثيراولين تزريق 9 تا 12 ماه و حتي در مواردی تا يك سال و نيم ادامه دارد.

برای از بین بردن حالت فرو افتاده ی پلک که موجب شلی و افتادگی پلک شده و حالت پف الوده در پلک ایجاد می کند بهترین راه انجام بلفارو پلاستی است . در این روش به طور سرپایی و با انجام بی حسی موضعی،پوست اضافی و چربی اضافه پلک خارج شده و در محل مناسب بخیه انجام می گیرد . خط بخیه در محل چین پلک قرار می گیرد و بعد از مدتی هیچ اثری از ان بر جا نمی ماند . با انجام توام بوتاکس و بلفارو پلاستی شما ابروانی شاداب و نگاهی جذاب خواهید داشت .

از انجایی که بلفارو پلاستی یک عمل سرپایی اما بسیار حساس است صرفا باید در کلینیک های معتبر انجام گیرد تا نتایج مطلوب حاصل شود . برخی افراد ابروان کم پشتی دارند که حالت جذاب ابرو را از بین برده است و به این دلیل متوسل به تاتو می گردند. در مبحث بعد با عنوان تاتو یا کاشت انتخاب با شماست به بررسی روشهای مرسوم اصلاح کم پشتی ابروان خواهیم پرداخت .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تفاوت پسوریازیس و اگزماصفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر