دکتر فقیهیلیزر فرکشنالعضویت
جوانسازی دوباره با آرف فرکشنال
دلایل ایجاد حساسیت به رنگ مو
تفاوت زگیل تناسلی و زائده های پوستی
تکنیک ها ی جوانسازی دست ها
دلایل ایجادتیرگی دور چشم
کاشت موی طبیعی برای بانوان

ابروانی زیبا و خوش فرم حق شماست

یکی از شاخصهای زیبایی چهره، داشتن ابروانی خوش حالت ،توپر و زیباست . یک ابروی ایده ال در بانوان ، کمانی ملایم دارد و در اقایان بالای قوس استخوان چشم به صورت صاف قرار گرفته است . با افزایش سن خطوط اخم در چهره پدیدار می شود و ابروها حالت فرو افتاده پیدا می کنند در ادامه ی این حالت پوست پلک پایین و بالا شل و پف الودهبه نظر می رسند و این به میزان قابل توجهی از شادابی و طراوت چهره می کاهد.

یکی از بهترین راهها برای از بین بردن خطوط اخم و ایجاد کمانی ملایم و زیبا در ابرو تزریقبوتاکس است . در این کار با استفاده ازتزریق توکسین بوتولینوم در محل های مشخص عضلات ایجاد کننده ی اخم به طور موقت فلج شده و اخم شما از بین می رود و پیشانی صاف و ابرویی با کمان دلپذیر پیدا می کنید .در فاصله دو روز تا دو هفته بعد از تزريق، آثار تزريق ظاهر ميشود. دوام آثار مثبت در افراد مختلف متفاوت است و معمولاً حدود سه تا هفت ماه پابرجاست. در تعداد كمي از افراد نيز تاثيراولين تزريق 9 تا 12 ماه و حتي در مواردی تا يك سال و نيم ادامه دارد.

برای از بین بردن حالت فرو افتاده ی پلک که موجب شلی و افتادگی پلک شده و حالت پف الوده در پلک ایجاد می کند بهترین راه انجام بلفارو پلاستی است . در این روش به طور سرپایی و با انجام بی حسی موضعی،پوست اضافی و چربی اضافه پلک خارج شده و در محل مناسب بخیه انجام می گیرد . خط بخیه در محل چین پلک قرار می گیرد و بعد از مدتی هیچ اثری از ان بر جا نمی ماند . با انجام توام بوتاکس و بلفارو پلاستی شما ابروانی شاداب و نگاهی جذاب خواهید داشت .

از انجایی که بلفارو پلاستی یک عمل سرپایی اما بسیار حساس است صرفا باید در کلینیک های معتبر انجام گیرد تا نتایج مطلوب حاصل شود . برخی افراد ابروان کم پشتی دارند که حالت جذاب ابرو را از بین برده است و به این دلیل متوسل به تاتو می گردند. در مبحث بعد با عنوان تاتو یا کاشت انتخاب با شماست به بررسی روشهای مرسوم اصلاح کم پشتی ابروان خواهیم پرداخت .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :